„Duroc Academy"

Mes siūlome kursus apie programų ruošimą, valdymą, mašinų priežiūrą, CAD / CAM ir gamybos bei procesų optimizavimą.

Mes taip pat džiaugiamės galėdami pritaikyti mokymo kursus pagal jūsų specifinius poreikius. 

Susisiekite ir sužinokite daugiau

Išmokykite darbuotojus dirbti sėkmingai

Posakis, kad grandinė yra tiek stipri, kiek stipri jos silpniausia grandis, taip pat gali būti taikomas CNC staklėms ir jas valdantiems darbuotojams. Net patikimiausias, sklandžiausiai veikiantis aparatas priklauso nuo savo darbą išmanančio ir su aparatu visiškai susipažinusio operatoriaus.

Iššūkių dažnai kyla tada, kai stakles reikia perprogramuoti arba kai prie įmonės prisijungia naujų darbuotojų, kurie gali neturėti daug darbo būtent su tokiomis staklėmis, kurias jūs naudojate, patirties. Taigi svarbu pasirūpinti, kad darbuotojai visada turėtų reikiamus įgūdžius. Šiuo atžvilgiu esminis vaidmuo tenka mokymams.


„Duroc Machine Tool“ rengia kursus ir mokymų programas, padedančias užtikrinti tinkamą įgūdžių lygį ir nuolatinį žinių apie produktą atnaujinimą.


Mokymai

Atgabenę jums „DN Solutions" stakles ir sumontavę jas jūsų gamykloje, liekame su jumis, kol jos sklandžiai pradeda darbą. Tačiau taip pat reikia nuolat rengti ir atnaujinti operatoriams skirtus įrenginio bazinius mokymus, todėl įkūrėme „Duroc Academy". 

„Duroc Machine Tool" produktų specialistai jūsų darbuotojams rengia tokius kursus kaip ISO frezavimo ir tekinimo staklių programavimas. Jeigu reikalingos papildomos kompetencijos, kviečiame kolegas iš kaimyninių šalių - užtikriname, kad kursus visada vestų kompetentingiausi instruktoriai. Priklausomai nuo kurso, paskaitas vedame savo kursų centre Vislandoje (netoli Malmės), Švedijoje, vietiniame „Duroc Machine Tool" biure arba jūsų gamykloje. Mūsų kursai apima:

Mašinų priežiūrą

check-circle-1

Programų ruošimą / valdymą

check-circle-1

CAD/CAM programavimas

check-circle-1

Gamybos/procesų optimizavimą

check-circle-1


Susisiekite ir sužinokite daugiau

Mes taip pat džiaugiamės galėdami pritaikyti mokymo kursus pagal jūsų specifinius poreikius. 

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 keyboard_arrow_up