keyboard_arrow_down

Unlock your business potential with automation

Nesvarbu, ar jums reikia integruoto sprendimo, ar visiškai automatizuotos sistemos, mes galime padėti jums padidinti bendrą jūsų darbo našumą naudodami mūsų automatikos sprendimus. 

Raktas į didesnį našumą

„Duroc Machine Tool“ jau seniai ir sėkmingai tiekia savo klientams geriausius savo klasėje automatizavimo sprendimus ir padeda jiems suprasti automatizavimo teikiamą naudą - didesnį našumą ir mažesnes sąnaudas.

Sudėtingos ar paprastos automatizavimo sistemos, skirtos gamintojams užtikrinti didesnį našumą, mažesnes darbo sąnaudas, geresnę kokybę ir lankstumą bei vis griežtesnių gamybos terminų laikymąsi.

Mūsų automatizavimo sprendimai pakels jūsų gamybos ir apdirbimo procesus į aukštesnį lygį, pašalindami rankinių procesų poreikį ir padidindami veiklos efektyvumą. 

Visada stengiamės būti technologijų plėtros priešakyje, o mūsų taikomųjų programų inžinieriai turi kompetencijos projektuoti, kurti ir diegti pritaikytas automatizavimo sistemas ir sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius.

„Duroc Automation“ su bendradarbiaujančiais robotais

„Duroc Machine Tool“ siūlo vieną iš išsamiausių automatizavimo sprendimų rinkoje su „Doosan Robotics“ bendradarbiaujančiais robotais (kobotais). Šį sprendimą vadiname „Duroc Automation“.

Kobotai integruoti į „Duroc Machine Tool“ sukurtą visišką automatizavimo sistemą ir turi daug standartinių funkcijų, pavyzdžiui, mokymo pultelį, griebtuvą su oro slėgiu ir standartinę programą, kuri gali valdyti 28 pozicijas kiekviename sluoksnyje (pakrovimas ir iškrovimas).

Kadangi „Duroc Automation“ parengtas kaip savaiminio diegimo sprendimas, jam įdiegti tereikia vienos dienos, jį galima integruoti tiek į naują stakles, tiek įdiegti į esamas.

Pasirinkimą rasite čia

Portalinis krautuvas (Gantry loader)

„DN Solutions“ portalinių krautuvų sistemą lengva įrengti, eksploatuoti ir naudoti „iki raktų“ sistemas.

Ši portalinė sistema pasižymi greitesniu pakrovimo ir iškrovimo laiku, nei kiti rinkoje esantys sprendimai, be to, ji siūlo patogias funkcijas portalinio krautuvo judėjimui valdyti.

Suderinamus modelius rasite čia


Susisiekite ir sužinokite daugiau

Mes norime padėti jums dirbti dar geriau.

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 keyboard_arrow_up