Green machining - naujas gyvenimas senoms mašinoms

„Duroc Machine Tool“ sukūrėme tvarią atpirkimo koncepciją, kurią vadiname „žaliuoju apdirbimu“. Ir tai yra kuo mes tikrai didžiuojamės. 

"Žalias apdirbimas" yra atpirkimo koncepcija, kai mes siūlome jums nusipirkti „DN Solutions“ stakles atgal, jei ji buvo įsigyta pas mus. Tada mes jį atstatome ir suteikiame naują gyvenimą su nauju klientu. 

"Renovuotas stakles paprastai renkasi naujai įsteigtos arba SVV įmonės, kurios ieško patrauklios alternatyvos investavimui į visiškai naują įrangą."

- Mindaugas Tamošauskas, Country Manager Lithuania

Rimtai žiūrime į savo atsakomybę

Duroc Machine Tool bendrovėje tvarumą vertiname rimtai - iš esmės dėl to, kad tai yra akivaizdžiai teisingas kelias. Tvarumas yra viena nuosekliausių tendencijų pasaulyje, ją gerai atspindi JT darnaus vystymosi tikslai (DVT). Be kita ko, mes siekiame tvarumo, nes tai yra logiška komerciniu požiūriu.


Tvarus atpirkimas

Tvarumas ir rūpinimasis aplinka neturi būti tik keistos sąvokos popieriaus lape, gulinčiame valdžios kanceliarijos stalčiuje. Šios koncepcijos gali virsti apčiuopiamais veiksmais, prasmingais tiek teoriškai, tiek praktiškai.

Duroc Machine Tool taiko išpirkimo koncepciją, pagal kurią (kaip rodo pavadinimas) garantuojame, kad bet kuriuo metu išpirksime DN Solutions stakles, kurias iš mūsų įsigijote.

Taip pat užtikriname, kad staklės bus ir toliau kiek įmanoma naudojamos. Jei jų būklė gera, parduosime jas kitam klientui. O jei joms reikės daugiau priežiūros ir dėmesio, pasirūpinsime ir tuo. Kitu atveju pakartotinai panaudosime visas dalis, kurios vis dar veiks tinkamai.

Kaip tai veikia praktiškai

Paimame stakles pagal sutartas sąlygas.

paginate-filter-1

Vežame jas į savo perdirbimo įmonę Baltijos šalyse.

paginate-filter-2

Mūsų kvalifikuota ir patyrusi techninės priežiūros komanda patikrins, ar staklės nėra mechaniškai nusidėvėjusios, pakeis bet kokius sugedusius komponentus ir atnaujins programinę įrangą.

paginate-filter-3

Taigi staklės bus atnaujintos ir paruoštos naudoti naujam „DN Solutions" savininkui.

paginate-filter-4

„Duroc Machine Tool" pristato ir įrengia stakles bei prisiima atsakomybę už jas naudosiančių darbuotojų mokymus.

paginate-filter-5

Nors tai yra naudoti modeliai, vis tiek suteikiame šešių mėnesių garantiją pagal „Green Machining" schemą parduodamoms staklėms.

paginate-filter-6


Nes mums tai rūpi

Green Machining yra išpirkimo koncepcija, leidžianti apsaugoti jūsų investiciją ir suteikianti galimybę prisidėti prie tvaraus vystymosi.

Štai ką mums reiškia atsakomybė.


Ar jus domina atnaujintos staklės? 

Paskambinkite man arba užpildykite kontaktinę formą, kad sužinotumėte daugiau apie galimus modelius. 

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 keyboard_arrow_up