IRON Pump

„Doosan“ atstovauja aukštai kokybei, o „Duroc“ – puikiam aptarnavimui

„IRON Pump“ investavo į „Doosan NHP 8000“ su padėklų sistema, kad padidintų pajėgumus ir supaprastintų gamybos procesus. „Doosan“ ir „Duroc Machine Tool“ buvo pasirinktos remiantis sklandžiu pašnekesiu, geromis rekomendacijomis ir susidariusiu įspūdžiu, kad tai yra paslaugų organizacija, kuriai klientas yra svarbiausia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kai „IRON Pump“ tiekia siurblius jūrų ir energetikos sektoriams visame pasaulyje, tiek gamybos pajėgumai, tiek veiklos procesai turi būti aukščiausio lygio.

Todėl Søborge, netoli Kopenhagos, įsikūrusi bendrovė atidžiai išnagrinėjo savo naują gamybos įrangą ir pasirinko „Doosan NHP 8000“ horizontalaus apdirbimo centrą su dviejų lygių padėklų sistema.

Apdirbimo centras bus naudojamas liejiniams ir siurblių dalims apdirbti ir galės dirbti be operatoriaus ne įprastomis darbo valandomis, naudojant padėklų sistemą. Jis pakeičia dvi „IRON Pump“ gamyboje naudojamas stakles, tačiau operatoriaus nereikalavimas ir efektyvumo padidėjimas yra tik vienas iš kelių privalumų, sako Andreas Fischer, „IRON Pump“ staklių dirbtuvės vadovas.

“Staklių matmenys labai gerai dera su padėklų sistema ir pastebėjome, kad vienas tiekėjas ir staklėms, ir padėklų sistemai mums yra didelis privalumas. Tuo pat metu visiškai pasitikime „Doosan“, kuri yra tvirta ir stabili mašina, dvelkianti kokybe.”

Andreas Fischer, „IRON Pump“ staklių dirbtuvės vadovas

Žmonės tokie pat svarbūs kaip ir mašinos

Gamybinėje aplinkoje, norint maksimaliai išnaudoti įrangos galimybes, labai svarbu turėti tinkamą įrangą, tačiau „IRON Pump“ bendrovei taip pat svarbu įsitikinti, kad staklėmis dirba tinkami žmonės. Projektui įgyvendinti buvo paskelbtas konkursas, procesas buvo ilgas, nuolat tikrinant galimus tiekėjus, ir būtent „Duroc Machine Tool“ vadovavimas šiam procesui buvo lemiamas veiksnys.

„Pasirinkome „Duroc Machine Tool“ tiekti mūsų horizontalųjį centrą, nes jie pateikė mums geriausią darbo sprendimą, susijusį su specifikacijų reikalavimais, apdirbimo pasiūlymais ir detalių tvarkymu. Žinoma, kaina nėra nereikšminga, tačiau mums buvo svarbu, kad turėjome patirtį partnerio, kuris buvo labai orientuotas į sprendimus, pagrįstus tuo, kas geriausiai tinka mūsų konfigūracijai. 

Viso proceso metu pardavimų konsultantai puikiai suprato mūsų poreikius ir pageidavimus, o į iškilusius klausimus buvo atsakyta operatyviai“, – sako Andreas Fischer. 

CUFOS valdiklis užtikrina, kad operatoriai bus patenkinti

„IRON Pump“ pasirinko CUFOS valdiklį, kuris yra programėle pagrįsta valdymo sistema, sukurta naudojant FANUC programinę įrangą.

„Galėjome rinktis kelis skirtingus „Doosan“ s staklių valdiklius, bet pasirinkome CUFOS, nes jis sukurtas FANUC pagrindu, kuriame galime gauti plačiausią palaikymą. Reikia, kad galėtume labai tiksliai valdyti visas ašis naudodami posūkio pjovimo funkciją, ir CUFOS valdiklis gali patenkinti šį poreikį. Mūsų operatoriai džiaugiasi šiuo pasirinkimu“, – sako Andreas Fischer.

Tik teigiamos rekomendacijos

Vienas dalykas yra tinkamos rekomendacijos, specifikacijos ir valdymo pasirinkimas, kitas – kasdienis darbas, kai medaus mėnuo baigiasi ir prireikia techninės pagalbos arba techninės priežiūros specialisto vizito. Šiuolaikiniame versle prastovų nebuvimas yra labai svarbu, todėl „IRON Pump“, kaip ir visos gamybos įmonės, pasikliauja tuo, kad iškilus sunkumams bus suteiktas žaibiškas aptarnavimas.

Todėl Andreas Fischer susisiekė su daugybe dabartinių „Duroc“ klientų ir išgirdo nuostabių atsiliepimų.

„Apie aptarnavimo skyrių ir aptarnavimo lygį sulaukiau tik teigiamų atsiliepimų. Man susidarė aiškus įspūdis, kad „Duroc Machine Tool“ turi itin stiprią aptarnavimo organizaciją, kuri yra atsakinga už staklių pardavimą ir yra pajėgi užtikrinti kasdienį aptarnavimą. Tai tikrai suteikia užtikrintumo“, – apibendrina Andreas Fischer.


Susisiekite ir sužinokite daugiau

Mes norime padėti jums dirbti dar geriau.

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania
+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 

keyboard_arrow_up