„Duroc Machine Tool“

„Simply better performance“

„Duroc Machine Tool“ komanda puikiai supranta, kad jūsų verslas priklauso nuo prekes pristatančių partnerių. Prastovos yra itin nepageidaujamas veiksnys, jūsų aparatai tiesiog privalo dirbti sklandžiai. Klaidos, vėlavimai ir gedimai jums sukeltų papildomų problemų - o jūsų problemos yra ir mūsų problemos.

Todėl mielai prisiimsime atsakomybę ir pasirūpinsime, kad viskas vyktų sklandžiai - nuo pirmo pokalbio apie naujas stakles iki tos dienos, kai jos pradės veikti jūsų gamykloje. Vadiname tai „Duroc“ modeliu.

Mūsų tikslas - per 14 dienų pristatyti ir sumontuoti naujas sandėlyje turimas stakles (o tokių turime daug!) ir išmokyti darbuotojus jomis naudotis. Tikslas ambicingas, bet iššūkių nebijome - jie mums padeda išlikti budriems, o kuo budresni esame, tuo daugiau vertės galime jums sukurti. Galiausiai svarbiausia - rezultatas.

Pirminis pokalbis

Pirmas žingsnis siekiant sėkmingo rezultato - tiksliai nustatyti, kurios staklės jums tinkamiausios. Atvirai aptariame, kam konkrečiai stakles naudosite savo gamykloje. Tada, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir biudžetą, pateikiame jums tinkamiausią sprendimą.

Retsykiais gali paaiškėti, kad geriausias sprendimas jums būtų pasirinkti ne mūsų siūlomą produktą. Tokiu atveju tai pasakysime atvirai, nes tikrai nesame suinteresuoti įsiūlyti tai, ko jums nereikia. Vienintelis mūsų tikslas - padėti priimti teisingą sprendimą. Neabejojame, kad tai yra vienintelis būdas veikti šiame sektoriuje - kur rimtus partnerius nuo mėgėjų skiria patikimumas ir profesionalumas.

Parodomieji apsilankymai ir kokybės užtikrinimas

Kartu išrinkę stakles, kurios jūsų verslui suteiktų didžiausią naudą, pakviesime jus apsilankyti pas vieną iš mūsų esamų klientų, kad pamatytumėte, kaip panašūs aparatai veikia realiomis sąlygomis, ir pasikalbėtumėte su žmonėmis, kurie su jais dirba kiekvieną dieną.

Taip pat pasiūlysime atlikti laiko tyrimus, bandomąjį pjovimą, komponentų simuliacijas ir bandomąjį apdorojimą - visa tai padės patikrinti, ar pasirinktos staklės atitinka jūsų kaip kliento kokybės reikalavimus ir lūkesčius. Turite įsitikinti, kad jūsų investicija į naują aparatą yra finansiškai patraukli ir ilguoju laikotarpiu gali duoti norimą grąžą.

Juk svarbiausia, kad staklės būtų tinkamai įrengtos ir paleistos, o jūs, pasiekę naują kokybės lygį, galėtumėte toliau sėkmingai vykdyti savo verslą. Šį tikslą visiškai suprantame, todėl visada teikiame pirmenybę greitai darbo pradžiai - taip galime veiksmingai prisidėti prie šio tikslo ir suteikti daugiau naudos jūsų gamybos procesui.

Bendradarbiavimo sutarties sudarymas

Jei nuspręsite, kad „Duroc Machine Tool“ jums yra ideali partnerė, pasirašysime bendradarbiavimo sutartį. Mes teikiame finansines konsultacijas ir galime jus supažindinti su vienu iš mūsų partnerių, jei naująsias stakles norėsite įsigyti išperkamosios nuomos būdu, užuot iš karto nusipirkę.

Taip pat galime pasiūlyti įrankių paketų ir priedų, pavyzdžiui, aušinimo skystį, kad galėtumėte užtikrinti geriausias įmanomas sąlygas gamybai su naujosiomis staklėmis, vos jos bus įrengtos.

Galiausiai pristatysime daugybę pranašumų, kuriais galima pasinaudoti sudarius techninės priežiūros paslaugų sutartį arba prevencinės techninės priežiūros sutartį, taip pat aptarsime jūsų ir jūsų kolegų mokymų reikalavimus, o tada parengsime pagal jūsų poreikius tiksliai pritaikytą sprendimą.

Pristatymas ir montavimas

Prieš įrengiant naująsias stakles, gausite pristatymo dokumentą, kuriame bus pateikta visa svarbi informacija apie įrengimo procesą. Dokumente taip pat bus paaiškinta, kokius pasiruošimo darbus turėsite atlikti iki pristatymo dienos.

Visą dėmesį skirsime esminėms praktinėms detalėms, pavyzdžiui, įvertinsime, ar reikės staklėms supilti betoninį pamatą arba išgręžti skyles esamose betoninėse grindyse. Taip pat patikrinsime elektros instaliaciją, priėjimo ir iškrovimo galimybes, pristatymo vartų dydį ir kitas galimas kliūtis - visa tai daroma siekiant užtikrinti, kad procesas vyktų kuo sklandžiau.

Kai staklės bus paruoštos pristatyti, joms perkelti į reikiamą vietą gali prireikti krano, tad šią užduotį turėsime suderinti su jumis ir jūsų kolegomis. Taip pat tikėtina, kad naująsias stakles reikės prijungti prie kitų staklių ir (arba) įrangos, kurią jau naudojate savo gamykloje. Be to, jos turės būti parengtos sąveikai su jūsų LAN ir CAM programavimo įranga.

Proceso pabaigoje staklės paruošiamos naudoti - atskiriami transportavimo apsaugai, nuvaloma apsauginė alyva ir t. t. Tada aparatas būna paruoštas suderinti ir atlikti galutinį kokybės patikrinimą.

Projekto užbaigimas

Baigę montavimo darbus, jums ir jūsų kolegoms surengsime staklių valdymo ir priežiūros instruktažą. Kai kuriais atvejais mūsų technikos specialistas pirmuosius komponentus apdoros kartu su operatoriumi.

Galite būti tikri, kad išvyksime, tik kai staklės veiks sklandžiai. Ne anksčiau. Nes juk mūsų šūkis - „Simply better performance“.

Žmonės ir mašinos

Savaime suprantama, mes didžiuojamės savo mašinomis. Bet dar labiau didžiuojamės savo darbuotojais.


„Duroc Machine Tool“ bendrovėje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurių įgūdžiai yra mūsų verslo pagrindas. Esame viena didžiausių CNC frezavimo staklių, tekinimo staklių ir įrankių tiekėjų, taip pat staklių techninės priežiūros ir palaikymo paslaugų teikėjų Šiaurės regiono ir Baltijos šalių metalo ir mašinų pramonės įmonėms. Tačiau mums daug svarbiau būti geriausiais, o ne didžiausiais.

Galime užtikrintai teigti, kad turime aukščiausios kvalifikacijos specialistų komandą šiame verslo sektoriuje. Teikiame pirmenybę reguliariam savo darbuotojų mokymui ir kvalifikacijos kėlimui, kad visada išliktume technologinės pažangos priekyje. Jaučiamės nuoširdžiai įsipareigoję padėti jums optimizuoti jūsų verslą. Tad mums labai svarbu, kad bendrautumėte su geriausiais „Duroc Machine Tool“ specialistais.

Kaip jūsų partneriai pasirūpinsime visais šio proceso aspektais - nuo pirminio pokalbio apie naująsias stakles iki jų įjungimo į jūsų gamybos sistemą.

Dedame visas pastangas siekdami efektyviai ir saugiai įgyvendinti projektus - užtikrinti kuo greitesnį staklių įrengimą ir atidavimą eksploatuoti, kad jos kuo greičiau pradėtų jums duoti naudą.

Tiesiog geresni rezultatai. Štai ir viskas.


Mes norime sužinoti daugiau apie Jus

Dabar jūs šiek tiek žinote apie mus - ar galime daugiau sužinoti apie jus ir kaip galime padėti jūsų verslui? 

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 

keyboard_arrow_up