Simply better performance

„Duroc Machine Tool" dirba tikri amatininkai, jaučiantys didelę pagarbą savo profesijai ir klientams. Tad didžiuojamės sakydami, ką darome, ir darydami, ką sakome.

Apie „Duroc Machine Tool"

Šiuo metu mums atstovaujama septyniose rinkose - Danijoje, Estijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje, tad esame didžiausi staklių ir įrankių tiekėjai bei techninės priežiūros ir palaikymo paslaugų teikėjai Šiaurės regiono ir Baltijos šalių mašinų pramonei.

Mūsų šūkis - „Simply better performance". Mūsų tikslas - padėti jums pasiekti geresnius rezultatus. Visą dėmesį skiriame darbo santykiams, ugdymui ir praktiškumui - toks receptas puikiai tinka skirtingoms valstybėms, kalboms ir kultūroms.

„Duroc Machine Tool" priklauso biržos prekybos sąraše esančiai bendrovei „Duroc AB", kuri valdo ir plėtoja įmones, veikiančias pramonės ir prekybos srityse.


Prisiimame atsakomybę

Žinome, kad esate priklausomi nuo savo įrangos, todėl mielai prisiimame atsakomybę nuo pirmojo pokalbio iki pat tos akimirkos, kai įrenginys paleidžiamas jūsų gamykloje.

Pokalbio metu kartu su jumis nustatome, kurios staklės yra tinkamiausios jūsų verslui. Tada kartu apsilankome pas vieną iš mūsų esamų klientų, kad pamatytumėte, kaip šios staklės veikia realioje gamybos aplinkoje.

Sutarę dėl mūsų darbinių santykių sąlygų, pristatome ir sumontuojame stakles, o tada jums ir jūsų kolegoms surengiame mokymus, kaip jomis naudotis ir kaip jas prižiūrėti. Su jumis atsisveikinsime, tik kai viskas jūsų gamykloje dirbs sklandžiai. Mielai pasiūlysime techninės priežiūros paslaugų sutartį, kuri padės užtikrinti, kad jūsų staklės dirbtų ilgai ir produktyviai.

Mums rūpi kiekvienos staklės

Mūsų staklės yra itin aukštos kokybės, o mūsų darbuotojai - dar aukštesnės kvalifikacijos. „Duroc Machine Tool" garsėja gebėjimu pritraukti gerus darbuotojus - tikrus profesionalus, su kuriais dirbti yra vienas malonumas. Dėl savo darbuotojų ir siūlomos įrangos tapome vienu iš žinomiausių operatorių Šiaurės regione ir Baltijos šalyse. Kiekvienomis staklėmis rūpinasi kvalifikuotas specialistas, o tiksliau - visa specialistų komanda, nes mūsų šūkis - „Simply better performance".

Sveiki užsukę į „Duroc Machine Tool".


Reikia patarimo?

Esame pasirengę dialogui apie CNC stakles ir džiaugiamės galėdami susitikti informaciniams vizitams.

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 


keyboard_arrow_up