Duroc Machine Tool

VEIKSMINGA GAMYBOS APLINKA ĮMONĖS ĮMONĖMS

„Duroc Machine Tools“ verslo koncepcija yra padėti inžinerinėms bendrovėms Šiaurės šalyse su mašinomis, įrankiais ir priedais, gamybos optimizavimu ir finansavimu, paslaugomis, parama ir švietimu. Trumpai tariant, viskas, ko jums reikia konkurencinei gamybos aplinkai.

Mes turime platų ir lankstų įrankių ir mašinų asortimentą, kuris leidžia mums suteikti klientams lankstumą, stabilumą, saugumą ir aiškų tikslą prieš jų akis. Padidėjęs mūsų dirbtuvių klientų pelningumas.

TARPTAUTINIS APIMTIS

„Duroc Machine Tool“ yra viena didžiausių Šiaurės ir Baltijos šalių staklių, įrankių, mašinų palaikymo ir inžinerinių įmonių paramos tiekėjų. Kartu atstovaujame apie 60 visame pasaulyje žinomų prekių ženklų. Plotis neturi kito. Mes taip pat dirbame septyniose rinkose: Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Tai leidžia mums pristatyti tai, ko jums reikia, staklių, nesvarbu, kur to reikia.

A DUROC AB DALIS

„Duroc Machine Tool“ yra įtraukta į „Duroc AB“, kuri valdo ir valdo pramonės ir prekybos įmones. Tai apima „Duroc Rail“, „Duroc“ lazerio dangą ir „International Fiber Group“ (IFG)

Su „Duroc AB“ gale mes turime galią, kurią turime plėtoti savo verslą toje kryptyje, kuria norime. Tai plėtra, kuri naudinga mūsų klientams naudojant daugiau ir stipresnių produktų.