„DN Solutions“ - svarbiausia rezultatai

Kai įmonė įsigyja CNC frezavimo stakles, CNC tekinimo stakles, apdirbimo centrą ar kitokio tipo 2 ar 3 ašių stakles, tai dažniausiai būna reikšminga investicija. Tokia įranga yra svarbi gamybos proceso dalis, todėl tinkamas jos veikimas yra būtinas.

DN Solutions“ (anksčiau Doosan) aparatai yra stabilūs, patikimi ir pasižymintys nepranokstamu našumu. Šio korėjietiško prekių ženklo gaminiai rinkoje siūlomi jau daugiau nei 40 metų, o „DN Solutions“ nuo pirmos savo veiklos dienos yra šio sektoriaus mašinų kūrimo lyderė. „DN Solutions“ staklės šiandien sėkmingai perkamos visame pasaulyje dėl geros priežasties - kai kiti gamintojai neretai labiau rūpinasi dizainu, „DN Solutions“ vienintelis tikslas yra veiklos rezultatai.

Viena iš sričių, kuriose „DN Solutions“ teigiamai išsiskiria iš konkurentų, yra įranga. Į „DN Solutions“ staklių kainą įtraukiamas įrangos paketas, suteikiantis pirkėjui įvairių standartinių funkcijų, o daugelio kitų prekių ženklų produktams jis siūlomas tik kaip papildomas priedas. Todėl galime drąsiai teigti, kad rinkdamiesi „DN Solutions“ stakles už mažesnę kainą gaunate didesnį efektyvumą.

Tai neatsiejama nuo „DN Solutions“ pasiryžimo tapti viena iš 3 didžiausių metalo pjaustymo staklių tiekėjų pasaulyje. Ši vizija ambicinga, bet visiškai reali, nes nekyla jokių problemų dėl mūsų produktų kokybės. Tai unikali stiprybė, kuria „Duroc Machine Tool“ komanda itin didžiuojasi. Džiaugiamės galėdami prekiauti „DN Solutions“ staklėmis Šiaurės regione ir Baltijos šalyse, o ilgainiui - ir daugelyje kitų rinkų.

65

MARKETS. GLOBAL REACH - LOCAL KNOWLEDGE.

1.

NUMBER ONE ON THE LIST OF SOLD MACHINES WORLDWIDE IN 2018.

230.000

TOTAL NUMBER OF SOLD MACHINES FROM 2005-2020.

+700

MACHINES DELIVERED BY DUROC MACHINE TOOL SINCE 2015.

Leiskite mums parodyti, ką galime...

Pradėjus gamybą, laiko kalboms nebelieka - nuo šios akimirkos svarbiausia yra veiklos rezultatai. Tad nieko tokio, jei turite abejonių, kai sakome, kad „DN Solutions“ staklės yra kokybės sinonimas. Juk kalbame apie jūsų verslą.

Būtent dėl šios priežasties norėtume savo žodžius pagrįsti veiksmais ir parodyti, kaip visa tai atrodo. Ne kompiuterio ekrane ir ne saugioje mūsų salės aplinkoje. Mes visiškai pasitikime savo produktais, tad mielai pakviesime jus į pristatymą ir demonstraciją vieno iš daugybės mūsų klientų patalpose, kad galėtumėte pamatyti, kaip šios staklės veikia realiomis sąlygomis, ir pasikalbėti su žmonėmis, kurie su „DN Solutions“ staklėmis dirba kiekvieną dieną.

Neabejojame, kad ir jūs įsitikinsite, jog „DN Solutions“ gaminiai atitinka lūkesčius ir visiškai pateisina mūsų šūkį - „Simply better performance“.


Susisiekite ir sužinokite daugiau

Esame pasirengę dialogui apie CNC stakles ir džiaugiamės galėdami susitikti informaciniams vizitams.

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania

+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 

keyboard_arrow_up