Exigum

„Doosan“ yra akivaizdus pasirinkimas

Latvijos bendrovė „Exigum“ per kelerius metus investavo į septynias „Doosan“ stakles. „Exigum“ pasirinko „Doosan“, atsižvelgdama į bendrą kainos, kokybės ir klientų aptarnavimo paketą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kai Latvijos bendrovei „Exigum“, gaminančiai įrenginių dalis medicinos, optikos ir pramonės sektoriams, reikia įsigyti stakles, ji turi ilgą reikalavimų sąrašą.

„Exigum“ gamina sudėtingas detales, todėl joms keliami aukšti tikslumo reikalavimai.

„Gamindami detales šių specifinių sektorių klientams turime būti itin tikslūs savo darbe. Tiekiame detales, kurių tolerancija turi būti +/- 0,004 mm, todėl mūsų staklės turi atitikti šį reikalavimą. O mūsų „Doosan“ staklės tai gali padaryti“, – sako „Exigum“ generalinis direktorius Karlis Krūmiņš.

Tai veikia ne tik teoriškai

„Exigum“ gaminamos dalys yra pagamintos iš įvairių medžiagų – nuo aliuminio iki plieno, nerūdijančiojo plieno, įrankinio plieno ir žalvario. Todėl reikia staklių, kurios galėtų užtikrinti ir tikslumą, ir apimtį.

„Mes pasikliaujame savo staklių patikimumu ir veikimu. Prastovų nebuvimas mums neįtikėtinai svarbu, todėl investuojame į sąlygas pasikliauti kokybe. Su „Doosan“ gauname tokį užtikrinimą“, – sako Karlis Krūmiņš, kuris pabrėžia, kad „Doosan“ savo vertę įrodo kasdieniame darbe, o ne tik popieriuje.

„Teorija ir specifikacijos yra viena, o realus staklių veikimas yra kas kita. Būtent kasdieniniame darbe, kai reikia pagaminti daug elementų dideliu greičiu, galime įsitikinti, ar viskas veikia. Ir mūsų „Doosan“ staklės puikiai tai atlieka“,

– sako Karlis Krūmiņš.

Naudotojui patogi programinė įranga

2020 m. pradžioje „Exigum“ priėmė keturias stakles – DNM5700, DVF5000, PUMA 2100LSY ir PUMA MX2100T, o 2022 m. pradžioje staklių gretas papildė dar trys mašinos – Lynx 2100LYA, Lynx 2100SYB ir DNM 350/5ax.

„Pasirinkome „Doosan“ stakles, nes jos turi viską, ko reikia, už priimtiną kainą. „Doosan“ laikome pirmaujačiu prekės ženklu šioje pramonėje, todėl pasirinkti nebuvo labai sunku“, – sako Karlis Krūmiņš.

„Exigum“ pasirinko FANUC programine įranga pagrįstus valdiklius ir, pasak generalinio direktoriaus, tokį sprendimą lėmė didelis patogumas naudoti.

„Be to, FANUC yra gana plačiai paplitusi Baltijos šalyse, todėl daugeliui operatorių lengva naudotis valdikliais“, – sako Karlis Krūmiņš.

Geriausias klientų aptarnavimas

„Exigum“ renkantis staklių tiekėją vienas svarbiausių veiksnių buvo klientų aptarnavimas.

„Exigum“ bendrovės pagrindas yra kokybė, efektyvumas ir pajėgumas. Turime tiekti geriausius gaminius ir daryti tai veiksmingiausiu būdu. Kartu turime sugebėti greitai pagaminti didelius kiekius. Todėl mums labai svarbu, kad mūsų staklių tiekėjas galėtų nedelsiant išspręsti staigias problemas. Ir šioje srityje „Duroc Machine Tool“ atitinka visus mūsų lūkesčius“, – sako bendradarbiavimu itin patenkintas Kārlis Krūmiņš:

„Mūsų patirtis su „Duroc Machine Tool“ yra labai teigiama. Jie turi tikrai profesionalią ir kompetentingą komandą ir tiesiog žino, ką daro. Net į sudėtingiausius mūsų technikų klausimus atsako iš karto. Todėl dažnai rekomenduojame „Duroc Machine Tool“ kitoms įmonėms ir toliau tai darysime.“


Susisiekite ir sužinokite daugiau

Mes norime padėti jums dirbti dar geriau.

Mindaugas Tamošauskas
Country Manager Lithuania
+370 61 28 29 27
mindaugas.tamosauskas@duroc.com

 

keyboard_arrow_up