Paslaugos

Skubus staklių remontas, atsarginių dalių užsakymas, personalo praktinis ir teorinis mokymas bei techninės priežiūros paslaugų užsakymai. 

Mes norime padėti jums dirbti dar geriau.

Kreipkitės į mūsų aptarnavimo skyrių

Techninė priežiūra - kuo gali padėti „Duroc Machine Tool“

CNC frezavimo ar tekinimo staklių pirkimas yra šis tas daugiau nei vien tinkamo modelio pasirinkimas.

Norint sėkmingai integruoti stakles į gamybos procesą, reikia įvertinti ne tik praktinius aspektus, susijusius su plienu, revolverinėmis galvutėmis, velenais ir valdymo įrenginiais. Žinoma, daug kas priklauso nuo konkrečiam darbui tinkamos įrangos, tačiau ne mažiau svarbu atsižvelgti į visus netiesiogiai su staklėmis ir jų veikimu susijusius aspektus.

„Duroc Machine Tool“ komanda su jumis bus kiekviename žingsnyje - per pirmines konsultacijas, aptariant finansavimą, atliekant įrengimą ir priežiūrą, tiekiant atsargines dalis ir rengiant nuolatinius jūsų darbuotojų mokymus.

Nes norint įvertinti stakles, reikia atsižvelgti ne tik į tai, ką jos sugeba, kai veikia sklandžiai - ne mažiau svarbu, o gal net dar svarbiau turėti aiškų planą, ką daryti, jei kas nors suges ir gamyba sustos.

Tokiais atvejais gera žinoti, kad viską sutvarkyti padės aukščiausios kvalifikacijos šio sektoriaus specialistai.

Skubus staklių remontas - vos ištikus bėdai

Net jei planuojate ir atliekate prevencinę techninę priežiūrą ir patikras, staklės vis tiek gali sugesti. Tokiu atveju problemą reikės spręsti čia ir dabar. Staklių gedimai lemia prastovas, kurios gali virsti nemažais finansiniais nuostoliais.

„Duroc Machine Tool“ komanda pasirengusi nedelsdama atvykti į bet kurią šalies vietą, jei jus ištiktų blogiausias scenarijus. Mūsų techninės priežiūros specialistai naudojasi įvairiais įrankiais ir įranga, tad gali greitai ir efektyviai atsekti klaidas. Sparti ir efektyvi diagnostika mums leidžia iš karto pradėti dirbti, kad jūs kuo greičiau galėtumėte tęsti gamybą.

Jei reikėtų pakeisti sugedusias dalis, jas galime gauti per keletą dienų.


Atsarginės dalys - greitas pristatymas nepaprastai svarbus

Lengva būti geriausiam, kai viskas einasi kaip per sviestą. Tačiau tikroji žmonių ir mašinų vertė atsiskleidžia būtent tada, kai ima nebesisekti. Net pažangiausią ir patikimiausią įrangą reikia prižiūrėti, o kartais – pakeisti vieną ar kitą dalį. Tai reiškia, kad įrangą kuriam laikui teks išjungti.

Dėl šios priežasties atsarginių dalių pristatymo laikas yra itin svarbus veiksnys – „Duroc Machine Tool“ komanda tai kuo puikiausiai suvokia. Todėl pasirūpinome, kad 95 % visų atsarginių dalių būtų mūsų sandėlyje Vokietijoje. Daugeliu atvejų dalį galime pakeisti per kelias dienas.

Tai mums suteikia nemažą pranašumą prieš konkurentus, kuriems dažnai tenka ilgokai laukti, kol atsarginės dalys atkeliaus iš jų gamyklų Azijoje. Taigi mūsų konkurencinis pranašumas tampa ir jūsų pranašumu.Kreipkitės į mūsų aptarnavimo skyrių

Mes esame, kad padėtume jums sukti ratus jūsų įmonėje. 

Edgars Sidorins
Service Manager Baltics

+371 27 03 59 53
edgars.sidorins@duroc.com

 

keyboard_arrow_up