Kodėl „DN Solutions“ (anksčiau Doosan) tekinimo staklės jums yra tikriausiai teisingas pasirinkimas

Kai į naują įrangą investuojate šešiaženklę ar septynženklę sumą, neabejotinai tikitės už sumokėtus pinigus gauti naudos. Ir tai yra visiškai suprantami lūkesčiai.

„Duroc Machine Tool“ bendrovėje laikomės požiūrio, kad kliento reikalavimai neturėtų apsiriboti vien tik įranga - jie turėtų būti taikomi ir pardavimo procesui bei paslaugoms, kurias gaunate prieš sandorį, jo metu ir po jo.

Juk tekinimo staklės - tai ne tik aparatas, kurį perkate norėdami atlikti užduotis savo gamykloje. Jos tampa ypač svarbia jūsų gamybinės infrastruktūros dalimi, todėl turite teisę kelti reikalavimus tiek pačioms staklėms, tiek jų pardavėjams. Ir, žinoma, visai organizacijai.

„Duroc Machine Tool“ yra vienintelė „DN Solutions“ tekinimo staklių tiekėja Lietuvoje. Šis korėjietiškas prekių ženklas gal dar ir netapo toks žinomas kaip keli jo konkurentai - ir tai apmaudu. Ne mums - mes suprantame šių mašinų vertę ir toliau plečiame savo rinkos dalį - bet mūsų potencialiems klientams, kurie, nežinodami „DN Solutions“ prekių ženklo, rizikuoja prarasti galimybę įsigyti tinkamą produktą už tinkamą kainą.

Šiame tinklaraščio įraše pateikiame daugybę svarių argumentų, kodėl jums vertėtų atidžiau panagrinėti „DN Solutions“, jeigu reikia naujų tekinimo staklių.

Didesni, nei įsivaizduojate

Nors kai kuriems žmonėms Lietuvoje „DN Solutions“ vis dar nežinoma, iš tiesų ši įmonė yra viena didžiausių tekinimo ir frezavimo staklių gamintojų pasaulyje. Tiesą sakant, „DN Solutions“ savo produktus parduoda jau 65 pasaulio rinkose ir šis prekių ženklas užima pirmą vietą pasaulyje pagal parduodamų staklių skaičių. Nuo 2015 m. „Duroc Machine Tool“ pristatė daugiau nei 700 staklių Šiaurės regiono ir Baltijos šalių klientams ir šie galiausiai liko patenkinti.

„DN Solutions“ turi visą asortimentą

Kad ir kokio tipo staklių jums reikia, labai tikėtina, jog jas rasite „DN Solutions“ asortimente, kurį sudaro apie 400 skirtingų modelių. Tai daug daugiau, nei gali pasiūlyti daugybė rinkoje veikiančių konkurentų.

Skirtingų valdymo įrenginių galimybė

Kai kurie konkurentai tiekia savo gamybos valdymo įrenginius, tačiau tokiu atveju galite naudoti tik gamyklinį staklių valdymo įrenginį. O „DN Solutions“ staklėms paprastai galima rinktis iš trijų, keturių ar net penkių skirtingų variantų.

Didelis greitis - sunkiesiems darbams

Kitaip nei kai kurie konkurentai, „DN Solutions“ gali tiekti aukšto našumo (velenėlių kreiptuvas) ir sunkiesiems darbams skirtas (dėžinė) stakles. Sunkiesiems darbams skirtų tekinimo staklių tiekėjų sąrašas yra trumpas, tad jei jums reikalingas neprilygstamas tvirtumas, didelis pajėgumas ir tūris, dėžinis modelis dažnai bus teisingas pasirinkimas. O šioje srityje „DN Solutions“ yra lyderė.

Sukurta pažįstamos technologijos pagrindu

Nors Šiaurės regione ir Baltijos šalyse galbūt dar tik mokomasi tarti „DN Solutions“ pavadinimą, jis bet kuriuo atveju yra aukštos kokybės ženklas. Šios staklės kuriamos pagal tą pačią išbandytą technologiją, kuri naudojama, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Japonijoje gaminamoms staklėms. „DN Solutions“ daug dėmesio skiria kokybei ir proceso stabilumui, todėl produktų konstrukcija būna labiau paremta esminėmis funkcijomis nei patrauklumu akiai.

Sandėlis ir platinimas iš Vokietijos - trumpas pristatymo laikas

Greitas pristatymas yra labai svarbus norint užtikrinti, kad klientas laiku gautų reikiamą aparatą. Daugeliu kitų atvejų pristatymas gali užtrukti 5-7 mėnesius (nuo staklių pagaminimo iki atvežimo iš Tolimųjų Rytų į Europą), tačiau mes turime tam tikrą pranašumą - visada laikome apie 500 staklių, parengtų gabenti į sandėlį Vokietijoje arba jau esančių pakeliui į jį. Savaime suprantama, šis sandėlis gerai aprūpintas atsarginėmis dalimis, todėl galime greitai pakeisti vieną ar kitą komponentą, jei ištiktų nesėkmė.

„DN Solutions“ aparatai išlaiko didelę perpardavimo vertę

Kai ateis laikas atsisveikinti su „DN Solutions“ staklėmis, nes, pavyzdžiui, norėsite atnaujinti savo staklių komplektą ir senosioms tiesiog nebeliks vietos, pamatysite, kokia didelė yra senų staklių perpardavimo vertė. Bent jau teoriškai. O praktiškai rinkoje naudotų „DN Solutions“ staklių beveik nėra, nes jų savininkai nelinkę jų parduoti, mat jų eksploatavimo laikas ne trumpesnis nei kai kurių labiau žinomų prekių ženklų staklių.

Atsakomybė už visą procesą

Tekinimo staklės yra ne vien įrenginys, kurį laikote pastatytą savo gamykloje. Kad staklės išties kurtų vertę, reikalingos tinkamos konsultacijos ir mokymai, taip pat svarbu turėti galimybę kreiptis į tinkamos patirties turinčius ir padėti galinčius specialistus. „Duroc“ komanda bus su jumis nuo parodyto susidomėjimo įsigyti „DN Solutions“ stakles akimirkos iki jų įrengimo jūsų patalpose ir dar ilgiau. Su jumis atsisveikinsime, tik kai viskas dirbs sklandžiai.

Priežastys nesirinkti „DN Solutions“

Jei teikiate pirmenybę tam tikram prekių ženklui, o galbūt ir konkrečiam pardavimo atstovui, tada likite su tuo, kas jums pažįstama ir patogu. Tačiau nereikėtų praleisti galimybės pasižiūrėti, kokių dar turite pasirinkimų - būtų apmaudu, jei atidžiau susipažinti su „DN Solutions“ sutrukdytų tik žinių apie šiuos produktus trūkumas.

Į „Duroc Machine Tool“ vis dažniau kreipiasi įmonės, norinčios daugiau sužinoti apie „DN Solutions“ tekinimo stakles. Jos paprastai apie mus išgirsta iš kitų mūsų klientų, kurie jau yra patyrę, kas yra patogus pasirinkimas, o kas - teisingas pasirinkimas.

Nepaprastai džiaugiamės turėdami daugybę labai patenkintų klientų, kurie mielai sutinka atverti savo gamyklų duris, kad jūs galėtumėte iš arčiau susipažinti, kaip veikia „DN Solutions“ tekinimo staklės. Tad jums net nebūtina klausti mūsų - galėsite paklausti pačių klientų.

Norite daugiau sužinoti apie „DN Solutions“? Paspauskite čia!

keyboard_arrow_up