Sveiki atvykę į EMO Hanover 2023!

2023.08.10

Mes, Duroc Machine Tool, būsime EMO parodoje nuo rugsėjo 18 iki 23 dienos, ir džiaugiamės galėdami pasidalinti mūsų atstovaujamų gamintojų naujausiomis inovacijomis ir sprendimais.

Mes labai laukiame šios galimybės pakviesti jus į renginį, kuris formuos metalo apdirbimo įrankių, staklių ir gamybos technologijų ateitį.

Aplankykite mus mūsų partnerių stenduose:

Pasimatykite su mūsų komanda ir pamatykite naujienas mūsų partnerių stenduose. Mes būsime pasiekiami šių mūsų partnerių stenduose:

DN Solution - Hall 14, Stand D06

FPT Industrie  - Hall 13, Stand C06

MEP -  Hall 3, Stand E11

Big Kaiser - Hall 3, Stand F20

Gurutzpe -  Hall 13, Stand B25

Forkardt - Hall 11, Stand E64

HILMA-Röemheld - Hall 4, Stand E54

Laukiame susitikimo su jumis!

Mūsų ekspertų komanda laukia susitikimo tiek su esamais branginamais klientais, tiek su potencialiais partneriais. Norėtume pasidalinti su jumis mūsų įžvalgomis ir žiniomis, kad galėtume kartu rasti geriausius sprendimus jūsų gamybos specifiniams poreikiams.

Gaukite nemokamą įėjimo bilietą:

Norėdami patekti į parodą ir turėti galimybę dalyvauti įdomiuose pristatymuose, prašome atsiimti nemokamą įėjimo bilietą registruodamiesi >>ČIA<< (via DN Solutions website)

Mes nekantraudami laukiame susitikimo su Jumis. EMO paroda yra unikali galimybė tyrinėti, užmegzti kontaktus ir atrasti naujausias technologijas Staklių, Įrankių ir gamybos technologijų srityje.

Nuoširdžiai Jūsų,

Duroc Machine Tool komanda

Tilbage

keyboard_arrow_up