Septynios geros priežastys rinktis „DN Solutions“ frezavimo stakles

Kai staklės kruopščiai formuoja komponentus, o drožlės skrieja į visas puses, jums kaip įmonės savininkui svarbūs tik du dalykai - gamyba turi nesustoti, o kokybė turi būti tobula.

Tai reiškia, kad esate priklausomi nuo staklių galimybės tęsti sėkmingą darbą - ir daryti tai daugiau ar mažiau nuolat. Todėl visada renkatės tik aukščiausios kokybės mašinas.

Bet ką reikėtų pasirinkti? Rinkoje yra įvairiausių variantų, todėl norint priimti sprendimą prireiks pastabumo ir aiškaus suvokimo.

„Duroc Machine Tool“ yra vienintelė „DN Solutions“ (anksčiau Doosan) frezavimo staklių tarpininkė Lietuvoje, o tai reiškia, kad nuolat bendraujame su įvairiomis įmonėmis, norinčiomis daugiau sužinoti apie šiuos korėjietiškus stebuklus. „DN Solutions“ iš pradžių buvo vadinama „Daewoo“ - nors šis prekių ženklas Lietuvoje liko beveik nepastebėtas, iš tikrųjų jis tapo pasauliniu milžinu, kai 2005 m. jį įsigijo „DN Solutions“. Tiesą sakant, „DN Solutions“ yra sparčiausiai auganti staklių gamintoja pasaulyje, todėl įsigydami „DN Solutions“ tekinimo ar frezavimo stakles gausite ne tik įspūdingą investicinę grąžą užtikrinantį produktą, bet ir tapsite dalimi šeimos, kurios vardas jau žinomas 65 pasaulio rinkose.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti „DN Solutions“ frezavimo stakles? Tam yra daugybė gerų priežasčių, ir ne visos jos susijusios tik su staklių kokybe. Nors ji išties nepranokstama.

Dydis svarbu

Kaip minėta, „DN Solutions“ jau atstovaujama 65 pasaulio rinkose (2021 m.) ir šiuo metu tai yra prekių ženklas, kurio produktų parduodama daugiausiai pasaulyje. Nuo 2015 m. „Duroc Machine Tool“ Šiaurės regiono ir Baltijos šalių klientams pristatė daugiau nei 700 mašinų ir klientai liko labai patenkinti, todėl galime drąsiai teigti, kad staklės pateisina lūkesčius. Tiesiog paklauskite mūsų klientų - jie mielai jums papasakos.

Kokybiški ir ilgalaikiai produktai 

Vienas iš mitų, su kuriais dažnai susiduriame - kad „DN Solutions“ staklių eksploatavimo laikas nėra toks ilgas kaip daugelio kitų prekių ženklų. Tačiau šis mitas kaip ir daugelis kitų neturi pagrindo. Lietuvoje veikia daugybė „DN Solutions“ frezavimo (ir tekinimo) staklių, pagamintų XX a. devintajame dešimtmetyje. Tiesiog paklauskite mūsų klientų. „DN Solutions“ tapo daugiausiai pasaulyje staklių parduodančia įmone ne šiaip sau.

Platus asortimentas

Kad ir kokių frezavimo staklių jums reikia - horizontaliųjų ar vertikaliųjų, o gal net portalinio modelio ar gręžimo stoties - „DN Solutions“ asortimente beveik neabejotinai rasite tai, ko ieškote. „DN Solutions“ gamina visų rūšių stakles.

„DN Solutions“ taip pat gali atlikti sunkiuosius darbus

Nors daugybė mūsų konkurentų taip pat gali tiekti greitaeiges stakles, „DN Solutions“ išsiskiria tuo, kad gali pasiūlyti sunkiesiems darbams skirtas (dėžines) frezavimo stakles, kurios padeda atlikti užduotis, reikalaujančias didelio pajėgumo ir puikaus tvirtumo.

Didelis sandėlis Vokietijoje

Platus asortimentas pats savaime nėra labai naudingas jums kaip klientui, jei reikiamo aparato turite laukti iki septynių mėnesių, kai jo reikia čia ir dabar. „DN Solutions“ turi didelį sandėlį Dormagene (tarp Diuseldorfo ir Kelno Vokietijoje), kuriame laikomos ne tik atsarginės dalys, bet ir apie 500 „DN Solutions“ staklių, ir jų tik daugėja. Taigi daugeliu atvejų galime pristatyti naujas stakles per neįtikėtinai trumpą laiką.

Didelė vertė antrinėje rinkoje

DN Solutions“ staklės paprastai išlaiko didelę perpardavimo vertę, nors „DN Solutions“ staklių antrinė rinka iš esmės egzistuoja tik teoriškai. Taip yra dėl to, kad dauguma savininkų mieliau renkasi savo staklių neparduoti, taigi antrinė rinka palyginti ribota. Mūsų kukliu įsitikinimu, tai yra didelis įvertinimas.

Partnerė nuo A iki Z (ir ne tik)

Kaip minėjome, geras pirkinys yra daugiau nei vien pačios staklės. Frezavimo staklės atlieka svarbų vaidmenį jūsų gamyboje, todėl turite teisę reikalauti aukštos kokybės kiekviename šio proceso etape - pirminio pokalbio metu, nustatant poreikius, įrengiant stakles, rengiant mokymus ir vėliau teikiant techninės priežiūros paslaugas. „Duroc Machine Tool“ yra pasiruošusi dalyvauti šiame procese nuo pradžios iki pabaigos. Su jumis atsisveikinsime, tik kai frezavimo staklės dirbs sklandžiai. Be to, mielai pasiūlysime įvairių rūšių techninės priežiūros paslaugų sutartis, kurios padės jums iš staklių - o kartu ir iš savo verslo - gauti maksimalią naudą.

Norite sužinoti daugiau? Paklauskite mūsų klientų

Mūsų frezavimo staklės sulaukia didelio susidomėjimo - daugiausia užklausų gauname iš įmonių, kurioms mus rekomendavo mūsų esami klientai.

Mums pasisekė, kad turime tokių klientų, kurie mielai sutinka jus priimti savo gamykloje, kad pamatytumėte realiai veikiančias „DN Solutions“ frezavimo stakles. Trumpiau tariant, produktas pats save reklamuoja, tad mūsų klausyti nė nebūtina. Bet jei norėsite sužinoti daugiau, mielai pateiksime papildomos informacijos.

Norite daugiau sužinoti apie „DN Solutions“? Paspauskite čia!

keyboard_arrow_up